Do lata wbrew pozorom nie zostało już bardzo wiele czasu. Miejsca na wszystkich obozach już się zapełniają, a na niektórych turnusach mamy już komplet uczestników. Jeśli macie już zarezerwowany wyjazd pozostaje nam pogratulować dobrego wyboru, a jeśli ciągle zastanawiacie się, jak spędzić wakacje być może ten wpis Was zainspiruje

Co warto wiedzieć o obozach młodzieżowych w tym roku?


Ambasadorzy 2017

To, że na naszych obozach nie brakuje fantastycznych ludzi i niesamowitych osobowości to już wiemy. W tym miejscu warto wspomnieć o dziewczynach, które udzielają się w sieci pisząc lub nagrywając filmy Jadąc na obóz będziecie mieć okazję poznać na żywo kogoś kogo być może świetnie znacie z internetu!

 

Na obozy młodzieżowe z ambasadorami pojedziecie na Maltę i do Włoch!

 W tym roku bawimy się z Milionioliwka oraz Just July

 


Oficjalny hashtag

Tak jak w ubiegłym roku liczymy na Waszą aktywność na Instagramie. Wrzucajcie zdjęcia ze wszystkich obozów z hahstagiem #obozyatas. Za najciekawsze fotki po wakacjach przesyłamy nagrody! Można wygrać fajne gadżety :)

 

Nowy obóz językowy w Maladze!

Chociaż z ofertą wystartowaliśmy już w grudniu to na ostatniej prostej znów Was zaskoczymy. Na stronie pojawił się obóz w Hiszpanii z kursem hiszpańskeigo lub angielskiego w międfzynarodowej szkole językowej!

Szczegółówy program znajdziesz tutaj Obóz językowy Hiszpania 2017>>

Baza wiedzy o obozach

Jeśli coś przed wyjazdem budzi Wasze wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji. Bardzo często pytacie nas o zakwaterowanie w rodzinie goszczacej, czas podróży, ubezpieczenie. Odpowiedzi na te najczęściej powtarzające się kwestie znajdziecie w dedykowanym dziale FAQ. Zapraszamy na stronę TUTAJ >>

A jeśli wciąż nie znaleźliście odpowiedzi na nurtujące was kwestie zapraszmay do kontaktu z biurem za pośrednictwem maila, telefonicznie albo na Facebooku.

 

Zdjęcia z wyjazdów na FB!

Jeśli jeszcze nie polubiliście naszego fanpage'a na Facebooku to najwyższy czas! Właśnie w tym miejscu będą pojawiać się na bieżąco zdjęcia z obozów!

Maciej Partyka

obozy młodzieżowe, Malta, lato 2017, wakacje, Włochy, Hiszpania, ambasadorzy, milionioliwka, blogerzy, Youtube, Anglia, zwiedzanie, plaża